• Droższe ubezpieczenia komunikacyjne? Straci na tym logistyka.

  Koniec roku zwykle jest czasem zmian cen ubezpieczeń. Niestety często są to podwyżki.  Ubezpieczenia komunikacyjne wpływają na koszt transportu, a co za tym idzie również na całą branżę logistyczną.

  ubezpieczenia komunikacyjne

  Podwyżki na rynku ubezpieczeń nie są niczym nowym. W ciągu ostatnich lat mieliśmy okazję się do nich przyzwyczaić. Nie wiemy jeszcze na pewno jak zachowają się ubezpieczalnie, możemy jednak przypuszczać, że część z nich podniesie ceny OC i AC.

  Zamieszanie z tym związane sprawia, że osoby mające niewielkie pojęcie o branży  i niezorientowane w ofercie ubezpieczalni mogą łatwo przepłacić. Pod koniec roku nie warto kupować polisy na własną rękę.  Zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z usług profesjonalnego brokera, którego specjalnością są ubezpieczenia komunikacyjne.
  Takie rozwiązanie jest najlepsze zarówno dla dużych  firm logistycznych, jak i osób prywatnych.

  W ostatniej ankiecie przeprowadzonej na potrzeby naszego portalu, aż 94% osób było zadowolonych z doboru oferty ubezpieczeń komunikacyjnych przez firmy brokerskie.

  Broker posiada zazwyczaj szeroki wachlarz ofert różnych ubezpieczalni i dodatkowe pakiety zniżek, a co za tym idzie potrafi dobrać najbardziej odpowiednią ofertę.

  Co raz więcej firm logistycznych korzysta z usług brokerów ubezpieczeniowych podczas wyboru OC i AC dla swoich samochodów, pozwala to znacznie ograniczyć koszty i przyspieszyć załatwianie formalności.

   

   

Comments are closed.